Oto çekici hizmetlerimiz, belli bir fiyat üzerinden yapılır. Ancak meblağ farklılık göstermektedir. Hem yolda kalan aracın büyüklüğü hem de mesafe temel parametredir.

.. Devamı

Boyabat Yol Yardım olarak ihtiyacı olan müşterilerimiz, çok hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak cep telefonu numaralarımız üzerinden bize hemen ulaşabilirler. Aramalarınıza anında yanıt verilir ve çekici, ifade ettiğiniz adrese en kısa süre içerisinde yollanır.

.. Devamı

Firma olarak her türlü marka ve model araç için çekici hizmetlerini başarılı bir biçimde vermekteyiz. Buna özel olarak tasarlanmış çok sayıda taşıtımız söz konusudur. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde işlemler tamamlanır.

.. Devamı

Çekici hizmetlerimiz, hem Türkiye hem de dünya standartlarında tanımlanmış olan kural ve prosedürlere göre yapılmaktadır. Aracınızın yüklenmesi sırasında taşıta en ufak bir zarar vermemek, sahip olduğumuz hizmet politikamızın temel ilkesidir.

.. Devamı

Aracın çekiciye yüklenmesi çok uzun sürmez. Genel olarak dakikalar içerisinde süreç tamamlanmış olur. Taşıtın yolda kalmış olduğu yere gelen çekicimiz, güvenli şekilde yükleme işlemlerini yapmaktadır.

.. Devamı

Çekici hizmetlerimizde hiçbir saat sınırlaması söz konusu değildir. Günün her saatinde çalışıyoruz. Çok sayıda personelimizin olması sayesinde, vardiyalı bir sistem çerçevesinde 24 saat süreyle oto çekici ve oto yardım hizmetlerimizi vermekteyiz.

.. Devamı

Aracınızın yol yardımına ihtiyacı olduğu zaman, en kısa zaman dilimi içerisinde kalmış olduğunuz lokasyona gelmekteyiz.

.. Devamı

Firma olarak çekici hizmetimiz haftanın tüm günlerinde sorunsuz olarak verilmektedir. Gerek hafta içinde gerekse hafta sonunda arayarak yardım talep edebilirsiniz.

.. Devamı

Boyabat Oto Çekici  hizmetlerimiz birçok farklı durumu kapsamaktadır. Lastiği patlayan sürücüler hızlı bir şekilde birden yardım isteyebilirler. Aracınızın belli nedenlerden dolayı taşınması gerektiğinde, bu işi güvenli bir biçimde yapmaktayız. Gerek tamir gerekse kaza anlarında çekici hizmetlerimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

.. Devamı

Hangi boyutta ve sınıfta olursa olsun, çekicilerimiz araçlarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Otobüs, kamyon veya bunun gibi büyük ebatlara sahip, yolda kalmış olan araçları sorunsuz bir biçimde taşıyoruz.

.. Devamı

Boyabat Çekici olarak personelimiz hem deneyimli hem de yapmış olduğu işi seven, müşteri memnuniyetini merkeze koyan kişilerden oluşmaktadır. Bu konuda almış oldukları özel eğitim sayesinde araç çekme ve kurtarma işlemlerini hatasız bir biçimde tamamlarlar.

.. Devamı

Çekicilerimizin tümü son derece modern ve aynı zamanda en son teknolojiye sahip olan araçlardan oluşmaktadır. Herhangi bir sorun çıkması söz konusu değildir.

.. Devamı

Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

.. Devamı

Araç yardımı isteyen müşterilerimize, talepleri doğrultusunda hizmet verirken, taşıtlarını her yere başarılı bir biçimde taşımaktayız. Sadece gidilecek olan lokasyonun ayrıntılı adres bilgilerinin verilmesi yeterli olacaktır.

.. Devamı